Forum lepiej nic nie mowic Strona Główna lepiej nic nie mowic
Trzeba zrobic porzadek w tej jebanej szkole!!!!

gdzie

aaa4

Dołączył: 13 Gru 2016

PostWysłany: Wto 19:08, 04 Kwi 2017    Temat postu: gdzie

Spojrzala na niego chlodno, po czym poprowadzila do matki, zeby go jej przedstawic.

Mloda baronowna byla postawna i przystojna jak jej brat, natomiast baronowa, siedzaca z dwiema innymi damami obok zdobionego zlotem pianina Erarda wygladala na chora i zgorzkniala. Przywitala sie z Itale, lecz oprocz tego nie miala mu nic do powiedzenia. Baronowna Luisa zaprowadzila go do bocznego pokoju, gdzie ku swej uldze zastal Paludeskara, ktory pozeral kurcze na zimno i zapijal szampanem. Zostal zaproszony do wspolnej biesiady. Podczas jedzenia udalo mu sie przezwyciezyc nieco paralizujace skrepowanie i baczniej sie przyjrzec gosciom. Zauwazyl, ze nikt nie ma spodni takich jak on i ze rozmowa z tymi ludzmi jest niezmiernie trudna, jako ze wszyscy mowia bardzo szybko, duzo i bez przerwy przeskakuja z tematu na temat.

-Dlugo zabawi pan w Krasnoy, panie Sorde? - spytal mezczyzna, ktoremu zostal przed chwila przedstawiony i ktorego nazwisko natychmiast zapomnial, po czym nie dajac mu czasu na odpowiedz ciagnal: - Martwy sezon, nieliczne resztki cywilizacji mozna ogladac w tym pokoju. A sezon operowy zaczyna sie w listopadzie.

-Mam nadzieje zobaczyc jakis spektakl - powiedzial Itale. Wypowiedziawszy zrozumiale, choc niezbyt blyskotliwe zdanie, gleboko odetchnal.

-Jest pan muzykalny? - zapytal rozmowca.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum lepiej nic nie mowic Strona Główna -> cala prawda o szkole Rolniczak Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: