Forum lepiej nic nie mowic Strona Główna lepiej nic nie mowic
Trzeba zrobic porzadek w tej jebanej szkole!!!!

ALE SZKOłA!

eholomologic

PostWysłany: Pon 18:08, 27 Lis 2006    Temat postu: ALE SZKOłA!

Najlepsza jest Oszmianowa, która chyba musi się na nas wyżywać z niewiadomych względów. Może w domu u niej coś nie tak. Ona bardzo lubi krzyczeć na nas uczniów, a najlepiej wygląda jak jest zbulwersowana! ma taką minę, że polewa na maxxxxxa! heh... ona wkurza pół szkoły...! Moim zdaniem powinna być mniej szczegółowa na lekcjach, bo przez nią są same zaległości w materiale.
Kolejny nauczyciel do "obgadania" to prof. Lis Wink on jest po prostu super. U niego aby mieć względy jako takie trzeba się trochę pośmiać z jego żartów (heh... ona ma specyficzne poczucie humoru). Ale jest spox, tylko stresik przed fizyką jest (tu trzeba uczyć się z lekcji na lekcje, a to nie takie trudne jak większość klas ma godz./tydzień)
O bondarczukowej (nazwisko z małej - specjalnie) muszę wystosować same negatywy, no bo co? Przecież ta kobieta nie kuma, że nie każdy urodził się ekonomistą aby kumał od razu, zaraz jej głupie, nie związane z odpowiedzią polecenia. A jeszcze jej wysławianie Wink Niedawno powiedziała: "wzruść" zamiast "wzrosnąć", a ostatnio "Wyjechają aby zarobić", zamiast "wyjeżdżają...", tego znalazło by się o wiele więcej. No i oczywiście jej "w związku z tym Wink" czy "defakto" Wink A przy tablicy tak zamiesza, że już sam nie wiesz czy wierzyć nauczycielowi czy notatkom (zakładając, że notatki mogły zawierać błędy Wink) Eh.... jest jeszcze ta stara wyjadaczka Janiczak, ona to myśli, że jak pracuje tu kupę lat to może robić takie rzeczy?! Myli się. Los jej jeszcze da popalić, będzie miała karę u Boga, że zamiast uczyć w stosowny sposób techniką "bez stresu" to tylko "stresuje"!
A najlepsze to są: p. Kielas, p.Bylina, p.Janczak, p.Podolak. Pozdro!
ja

PostWysłany: Wto 0:25, 28 Lis 2006    Temat postu:

zgadzam się z tym nie znam niektórych nauczycieli tu wymienionych ale tych dobrych tak Very HappyVery Happy:Dpozdrówki dla nich oby takich wiecej
aaaaa

PostWysłany: Śro 17:53, 07 Mar 2007    Temat postu:

ja tam lubie p. Nawrot bo lubi gadac o filmach i jest na czasie . Co do
Janiczakowej to zalezy czy ja zęby swedza bo jak tak to ciezko usiedziec na lekcji bez gonga, ale czasami mozna z nia pogadac. LIS jest wporzo udaje ze nie widzi jak sciagamy. a Studzinsa .............. to sie nie wypowiadam
Gabriella

Dołączył: 13 Mar 2007

PostWysłany: Wto 6:58, 13 Mar 2007    Temat postu:

Carmen Electra Giving A Head And Taking A Load!

Sexalicious

Dołączył: 14 Mar 2007

PostWysłany: Śro 10:03, 14 Mar 2007    Temat postu:

Lindsay Lohan Doing A Hung Guy!

Sexalicious

Dołączył: 14 Mar 2007

PostWysłany: Śro 10:04, 14 Mar 2007    Temat postu:

Britney Spears Spreading Outdoors!

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum lepiej nic nie mowic Strona Główna -> cala prawda o szkole Rolniczak Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: